Dekoloryzacja włosów

Dekoloryzajca tonacja naturalny blond z domieszką pastelu

Dekoloryzacja włosów

Dekoloryzacja włosów to zaawansowany proces chemiczny, który ma na celu usunięcie naturalnego lub sztucznego koloru z włosów. Może być stosowana, gdy chcemy wyeliminować wcześniej nałożony kolor farby lub rozjaśnić ciemniejsze odcienie, na przykład po nieudanej koloryzacji.

Nie wszystkie włosy można rozjaśnić w taki sam sposób i z takim samym efektem. Na skuteczność i w ogóle możliwość dekoloryzacji ma wpływ wiele czynników: naturalny kolor włosów, ich struktura oraz kondycja, dlatego fryzjer podczas konsultacji przeprowadza szczegółowy wywiad i poznaje historię włosa. Uzyskany efekt zależy od pożądanego odcienia i poziomu rozjaśnienia. Niektóre włosy mogą osiągnąć jasny blond bez większych problemów, podczas gdy inne mogą stać się miedziane lub pomarańczowe. Dlatego też w niektórych przypadkach wymagany jest test rozjaśniający (przy czarnych odcieniach) – pozwala to na oszacowanie, do jakiego poziomu jesteśmy w stanie rozjaśnić włos.

Po zabiegu rozjaśniania należy zadbać o odpowiednią pielęgnację. Zastosowanie odżywczych masek i specjalnych produktów regenerujących pomoże przywrócić włosom zdrowy wygląd i kondycję.

Dekoloryzacja jest procesem wymagającym doświadczenia i wiedzy, dlatego zaleca się przeprowadzenie jej u profesjonalnego fryzjera, który podejmie odpowiednie środki ostrożności i zapewni włosom bezpieczeństwo.

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?