Koloryzacja wielotonowa bez rozjaśniania

Koloryzacja wielotonowa bez rozjaśniania

Kolor, który idealnie z Tobą współgra? Właśnie to pragniemy Ci zaoferować! Odkryjemy Twoje naturalne piękno! Dasz się skusić? Koloryzacja wielotonowa bez rozjaśniania to technika umożliwiająca uzyskanie efektu wielu odcieni lub tonów na włosach bez konieczności wcześniejszego ich rozjaśniania. Jest to doskonała opcja dla osób, które chcą zmienić wygląd swoich włosów – przyda ich pasmom głębi i różnorodności kolorów.

W niektórych przypadkach koloryzację rozpoczynamy od starannej repigmentacji włosów. W ten sposób możemy uzyskać głęboki i trwały kolor, który nie zmyje się po 3–4 tygodniach, a będzie cieszył Twoje oczy intensywnością i blaskiem znacznie dłużej! Dzięki zabiegowi repigmentacji włosy zdecydowanie lepiej i równomierniej wchłaniają kolor.

Cena od 380–450 zł

Rodzaje koloryzacji

Poznaj rodzaje koloryzacji, które oferujemy w salonach

Balayage

Air touch

Smooth touch

Refleksy

Dekoloryzacja

Koloryzacja jednolita

Koloryzacja wielotonowa bez rozjaśniania

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?