Zabiegi na włosy

Marzysz o pięknych, błyszczących włosach? Myślisz, że olśniewające fryzury występują wyłącznie w katalogach? Udowodnimy Ci, że Ty też możesz cieszyć się doskonałą kondycją włosów. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

W Pracowni CutCut znajdziesz najlepsze zabiegi na włosy. Najistotniejsze jest to, by wybrać odpowiedni. To już nasze zadanie. Za pomocą profesjonalnego sprzętu, między innymi specjalnej mikrokamery, ocenimy stan Twoich włosów oraz skóry głowy i dobierzemy właściwą pielęgnację do Twoich potrzeb. Nasz fryzjer stylista zadba o Ciebie kompleksowo.

Grunt to dogłębne oczyszczenie włosów i skóry głowy

Zależy nam na długotrwałych efektach. Chcemy, by Twoja fryzura prezentowała się olśniewająco nie tylko po wizycie u nas, ale na co dzień. Podpowiemy Ci, jak dbać o włosy w domowych warunkach i jak z nimi postępować, by cieszyć się ich doskonałą kondycją i blaskiem.

Należy zdać sobie sprawę z tego, że pierwszą i najważniejszą czynnością, którą należy wykonać przed każdym zabiegiem pielęgnującym włosy, jest profesjonalne oczyszczenie skóry głowy. Na włosach oraz skórze przez lata bowiem osadzają się różnorodne silikony czy substancje chemiczne (zawarte w kosmetykach), które uniemożliwiają wchłanianie cennych substancji odżywczych i zaburzają pracę gruczołów łojowych. To sprawia, że włosy stają się osłabione, matowe, suche i łamliwe. Dobry zabieg oczyszczający, na przykład dermabrazja skóry głowy, usuwa ponad 80% zanieczyszczeń blokujących ujście mieszków włosowych. Dzięki temu pielęgnacja jest skuteczna i długotrwała.

Wybieramy najlepszą pielęgnację

Każdy zabieg poprzedzony jest dokładnym badaniem przy użyciu specjalnej mikrokamery. Dzięki temu możemy ocenić stan włosów oraz skóry głowy i dobrać odpowiednią pielęgnację – dostosowaną do indywidualnych potrzeb. To klucz do sukcesu.

Zabiegi na włosy w Pracowni CutCut

Zależy nam na długotrwałej współpracy z Tobą. Chcemy zadbać o Twoje włosy i Twoje doskonałe samopoczucie. W Pracowni CutCut do Twojej dyspozycji jest zarówno stylista fryzur damskich, jak i stylista fryzur męskich. Ich doświadczenie łączy się z niezwykłą pasją. Szkolenia fryzjerskie oraz praca w najlepszych akademiach w Polsce i na świecie dają nam poczucie dobrze pełnionej misji, a Tobie gwarancję, że trafiasz w najlepsze ręce!

Chcesz się przekonać, że Twoje włosy mogą na co dzień wyglądać jak po wizycie w najlepszym salonie fryzjerskim? W Pracowni CutCut czeka na Ciebie fryzjer stylista, który Ci to udowodni! Najlepszy fryzjer w Poznaniu mieści się przy ulicy Meissnera 2C. Zapraszamy na bezpłatną konsultację ze stylistą, który wybierze idealną pielęgnację dostosowaną do Twoich potrzeb!

Udostępnij

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?