Całkowita metamorfoza

Masz ochotę coś zmienić, ale nie do końca wiesz co? Marzy Ci się totalna metamorfoza? Zapraszamy do nas! W Pracowni CutCut czeka na Ciebie najlepszy fryzjer stylista, jakiego możesz sobie wyobrazić!

Do każdego podchodzimy indywidualnie. Twoje zadowolenie, komfort i dobre samopoczucie (wynikające, rzecz jasna, z doskonałego wyglądu) to nasz priorytet. Bogate doświadczenie zdobywane w najlepszych akademiach w Polsce i na świecie oraz liczne szkolenia fryzjerskie pozwalają nam tworzyć niebanalne stylizacje. Jeśli masz ochotę na zmianę pod okiem profesjonalistów, zapraszamy Cię do naszego świata!

W naszej pracowni swoje kreacje tworzy zarówno stylista fryzur męskich, jak i stylista fryzur damskich. Każdy znajdzie tu swoją przestrzeń.

Metamorfoza wykonana przez Klaudię, Instagram: @clodi.pe

Metamorfoza konkursowa Trend Vision Award, wykonana przez: @martyna_kubala

Metamorfoza, pierwsze miejsce w konkursie Rica Masters 2024, wykonanie: @mateusz_furmanek

Metamorfoza w odcieniu ultra blond, wykonanie: @piotr_adaszkiewicz

Totalna metamorfoza dla kobiet – długotrwały efekt

Kobieta zmienną jest – mamy to na uwadze. Nasz fryzjer stylista pomoże Ci odkryć Twoją najpiękniejszą stronę. Przede wszystkim zależy nam, byś w nowej odsłonie czuła się pięknie, ale jednocześnie naturalnie. Każdy zabieg rozpoczynamy skrupulatną diagnozą stanu włosów. Chcemy, by efekt, który uzyskamy, utrzymywał się przez długi czas. Kondycja Twoich włosów jest zatem niezwykle ważna. Zależy nam, byś miała tego świadomość.

Fryzura szyta na miarę!

Każdą fryzurę dobieramy indywidualnie. Przyglądamy się Twojej karnacji, cerze, a nawet naczyniom krwionośnym. Dzięki temu możemy ustalić, jakim typem kolorystycznym jesteś. Chcemy pokazać Ci, jak można bawić się kolorami, a także kształtem fryzury. Strzyżenie dobieramy idealnie do rodzaju włosów. Warto bowiem wiedzieć, że włosy, podobnie jak my, mają swoje nawyki, które należy brać pod uwagę, kreując odpowiednią fryzurę. Tylko wówczas możemy uzyskać doskonałą formę.

Co oznacza dla nas całkowita metamorfoza? To zmiana, którą widać na pierwszy rzut oka: doskonale dobrana i doskonale wykonana. Słowem – skrojona na miarę. Podczas metamorfozy wybieramy nowe cięcie i zmieniamy kolor włosów, cały czas dbając o jak najlepszą ich kondycję. Jeśli pragniesz zmiany i jesteś gotowa na wszystko, zapraszamy do Pracowni CutCut! Tutaj dzieją się cuda! 😉

Metamorfoza dla mężczyzn

Całkowitą metamorfozę proponujemy również panom. Stylista fryzur męskich podpowie Ci, jaka fryzura będzie pasowała do Twojego kształtu twarzy. A może masz ochotę zapuścić zarost? Na pokładzie mamy również barbera, który pomoże Ci wyhodować epicką brodę! 😉

W naszej pracowni znajdziesz wyłącznie najlepszej jakości kosmetyki do włosów. Zależy nam, by Twoja metamorfoza była kompletna. Podpowiemy, jak dbać o włosy na co dzień, ale również jak się nimi bawić. Nasz fryzjer stylista pokaże Ci różne odsłony Twojej nowej fryzury. Wszystko po to, byś poczuł/a się wyjątkowo!

Udostępnij

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?