Opinie

DOSKONAŁA
358 opinii na
Patrycja Krawczyk
Patrycja Krawczyk
2023-08-16
WSPANIAŁY fryzjer. Byłam pierwszy raz z polecenia i mam nadzieję, że faktycznie w końcu znalazłam „swojego” fryzjera. Po wielu latach posiadania bardzo długich włosów przyszedł czas na zmiany a do takiej metamorfozy nie można wybrać byle kogo ;) umówiłam się do Piotra który po szczegółowym wywiadzie dobrał do mnie długość i całą fryzurę - efekt jest totalnie taki, jak tego oczekiwałam a włosy na co dzień się super układają. Będę wracać :)
Marzena
Marzena
2023-08-08
Profesjonalna obsługa, polecam
Grażyna Borowska
Grażyna Borowska
2023-07-08
Bardzo miła obsluga atmosfera rodzinnna
Magda Magda
Magda Magda
2023-07-06
Byłam na strzyżeniu jakiś czas temu i z przyjemnością wrócę. Pan Piotr przeprowadził dokładny wywiad dotyczący moich oczekiwań, stylu życia i stanu włosów, po czym zaproponował swoją wizję. Dałam mu wolną rękę i wyszłam bardzo zadowolona. Wszystko działo się profesjonalnie, bez pośpiechu, ruchy zamierzone i przemyślane. Czułam, że atmosfera jest trochę pompatyczna, mimo że pan Piotr od razu zaczął mówić mi po imieniu (średnio się z tym czułam na pierwszej wizycie). Na plus czystość salonu i higiena pracy, np. kiedy klips do upinania włosów spadł na ziemię, nie został już użyty, tylko wymieniony na nowy. Za strzyżenie zapłaciłam 200 zł. Uważam, że cena nie była szczególnie wygórowana.
Slawomir Pawlik
Slawomir Pawlik
2023-06-16
Polecam bardzo !
Łukasz Winiarski
Łukasz Winiarski
2023-06-05
Zawsze wychodzę zadowolony...Lisa ma ten dar...rozumienia o co chodzi wymagajacemu Klientowi...brawo👏
Edyta Cudak
Edyta Cudak
2023-05-13
Pięknie wykonana praca. Obsługa profesjonalna na wysokim poziomie. Jestem zadowolona w 100%

Sprawdź więcej opinii na naszym Facebooku lub wizytówce firmy w Google.

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?