Balayage

balayage neutralna tonacja

Balayage

Balayage to bardzo popularna technika koloryzacji włosów, która pozwala na uzyskanie subtelnych i naturalnie rozjaśnionych pasemek. Stosuje się ją na włosach zarówno naturalnych, jak i farbowanych.

Zalety techniki balayage:

  • Naturalne przejście balayage ma na celu stworzenie efektu stopniowego rozjaśniania, podobnego do naturalnego efektu ombre (stopniowe przechodzenie z koloru ciemniejszego do jaśniejszego).
  • Ukrycie siwych włosów dzięki trójwymiarowości jesteśmy w stanie stworzyć melanż kolorystyczny z siwymi włosami, co sprawia, że nie są one zauważalne.
  • Personalizacja balayage to technika elastyczna, którą łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.
  • Naturalny wygląddzięki temu, że rozjaśniacz jest aplikowany ręcznie, włosy wyglądają bardzo naturalnie, jakby zostały delikatnie rozjaśnione przez słońce. Brak wyraźnych linii rozgraniczających kolor sprawia, że uzyskany efekt cechuje się subtelnością i łagodnością.

Balayage jest niezwykle popularną techniką koloryzacji, szczególnie wśród osób preferujących naturalny i nieskomplikowany wygląd. Ponieważ farby nie aplikuje się od nasady włosów, utrzymanie balayage wymaga mniej częstych odwiedzin w salonie fryzjerskim w porównaniu z tradycyjnym farbowaniem lub refleksami.

Balayage daje wiele możliwości w kwestii efektów koloryzacyjnych. Można uzyskać zarówno subtelne, delikatne pasma, które dodadzą głębi i trójwymiarowości fryzurze, jak i bardziej wyraziste kontrasty kolorystyczne. Balayage pozwala również na dostosowanie odcieni do indywidualnych preferencji i typu urody, co sprawia, że efekt końcowy jest unikalny i spersonalizowany.

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?