Air touch

Koloryzacja air touch

Air touch to nowoczesna metoda koloryzacji włosów. Technika ta polega na subtelnym rozjaśnieniu z zachowaniem odrostu lub rozjaśnieniu wybranych pasemek włosów w celu nadania im naturalnego i efektownego wyglądu. Air touch różni się od tradycyjnych technik koloryzacji rozjaśniających, ponieważ do jej wykonania potrzebujemy suszarki. Za pomocą wydmuchu powietrza oddzielamy najkrótsze włosy – zostają w odcieniu naturalnym, a resztę rozjaśniamy. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać 100 % blond na końcach z naturalną bazą.

Zalety koloryzacji air touch:

  • Efekt 3D technika air touch opiera się na wydmuchiwaniu pasemek włosów. Farba jest aplikowana tylko na wybrane partie włosów, inne obszary pozostają zaś nienaruszone, co daje efekt delikatnego przejścia między kolorami oraz efekt 3D.
  • Naturalny wygląd celem air touch jest osiągnięcie efektu „bez wysiłku”, co oznacza, że koloryzacja wygląda bardzo naturalnie, jakby włosy zostały lekko rozjaśnione przez słońce.
  • Personalizacja koloryzację dostosowuje się do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta, z uwzględnieniem koloru bazowego włosów i pożądanego efektu końcowego. Blond jest akcentowany przy strefie twarzy, np. poprzez mocniejsze podkreślenie grzywki lub całego frontu.

Technika air touch coraz bardziej zyskuje na popularności, gdyż pozwala uzyskać stylową i naturalną fryzurę, a jednocześnie minimalizuje konieczność częstych odwiedzin w salonie fryzjerskim. Efekt naturalnego przejścia utrzymuje się nawet do 8 miesięcy.

Cena od 700 – 1300 zł

Air touch naturalny piaskowy
Air touch naturalny piaskowy
Air touch odcienie blondu
Air touch odcienie blondu
Air touch natural
Air touch natural

Rodzaje koloryzacji

Poznaj rodzaje koloryzacji, które oferujemy w salonach

Balayage

Air touch

Smooth touch

Refleksy

Dekoloryzacja

Koloryzacja jednolita

Koloryzacja wielotonowa bez rozjaśniania

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?