Strzyżenie włosów damskich

Strzyżenie włosów damskich

Przed strzyżeniem określamy kształt Twojej głowy, twarzy, rodzaj włosów i kierunek ich wzrostu, co pozwala na dobór idealnej fryzury. Nasz fryzjer stylista podaruje Ci praktyczną i łatwą w utrzymaniu fryzurę, którą bez trudu samodzielnie ułożysz w domu.

Cena od 200–270 zł

Fryzjerstwo to sztuka artystyczna, ale również użytkowa. Naszym celem nie jest stworzenie fryzury idealnie odwzorowującej najnowsze trendy. Naszym zadaniem jest wydobyć z Ciebie to, co najpiękniejsze. Sprawimy, że odkryjesz i pokochasz swoje włosy na nowo!

Strzyżenie damskie – jak to robimy?

Nie działamy według określonych schematów. Moda nas nie ogranicza – jedynie inspiruje. Do każdego podchodzimy indywidualnie i każdemu poświęcamy maksimum swojego czasu i uwagi. Wszystko po to, byś mogła poczuć się wyjątkowo. Zapraszamy na strzyżenie damskie do naszego salonu!

Przed dobraniem idealnej fryzury określamy kształt Twojej głowy, twarzy, rodzaj włosów, kierunek ich wzrostu i różnorodne zawirowania. Dopiero wtedy możemy przystąpić do strzyżenia. Zwracamy uwagę na każdy szczegół. W kreowaniu fryzury ważny jest nawet kąt nachylenia nożyczek. Wyróżnia nas wyjątkowa świadomość tego, co robimy.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy sztuki fryzjerskiej uczyli się od najlepszych. Możesz być pewna, że oddajesz swoje włosy w dobre ręce. Nasz salon fryzjerski spełni Twoje oczekiwania.

Sztuką jest stworzyć fryzurę, która doskonale będzie się układała i idealnie z Tobą współgrała. My tę sztukę opanowaliśmy do perfekcji. Już po pierwszej wizycie otworzysz oczy ze zdumienia. Każda kolejna utwierdzi Cię w przekonaniu, że dobrze wybrałaś. Ukryjemy to, co wymaga zatuszowania. Uwydatnimy to, co powinnaś podkreślić. Pokażemy Ci, jak bawić się włosami i jak odpowiednio je pielęgnować.

Indywidualne podejście

Nie skupiamy się wyłącznie na strzyżeniu. Dostaniesz od nas garść praktycznych porad, dzięki którym samodzielnie – niezwykle skutecznie – zadbasz o kondycję swoich włosów.

Każdy rodzaj włosów potrzebuje indywidualnego podejścia. Od długości Twoich włosów wiele zależy. Oferujemy:

  • Strzyżenie damskie krótkich włosów – nasz fryzjer stylista podaruje Ci praktyczną i łatwą w utrzymaniu fryzurę krótką, ale jednocześnie wyjątkową i przykuwającą spojrzenia. Bez trudu samodzielnie ułożysz ją w domu, by każdego dnia zachwycać niebanalnym wyglądem.
  • Strzyżenie damskie średniej długości włosów – przy średniej długości włosach pole do popisu jest niemal nieograniczone. Wspólnie stworzymy fryzurę, która podkreśli Twoje piękno i uwydatni wszystko, co w Tobie najlepsze.
  • Strzyżenie damskie długich włosów – sprawimy, że zapuszczanie włosów będzie czystą przyjemnością! Zadbamy o dobrą kondycję Twoich pasm, a regularnym przycinaniem końcówek zapewnimy im zdrowy wygląd, szybszy wzrost i wyjątkowy blask.

Jak często odwiedzasz salon fryzjerski? Statystyczna kobieta korzysta z usług fryzjera średnio raz na półtora miesiąca. Jeśli chcesz, by każda z tych wizyt była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju – odwiedź nas! Twoja idealna fryzura jest naszym wyzwaniem, którego nie boimy się podjąć!

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?