Strzyżenie brody

Broda przeżywa prawdziwe odrodzenie i dumnie wkracza na salony. Nie jest już wyrazem lenistwa, a przemyślanym elementem stylizacyjnym. Aby jednak zachwycała, a nie odstraszała, należy o nią odpowiednio zadbać. To już nasza specjalność.

Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet usług, które sprawią, że Twoja broda odzyska naturalny blask, będzie zdecydowanie lepiej się układać i stanie się Twoją najlepszą wizytówką. Doświadczony barber kompleksowo zadba o Twoją brodę. W ofercie mamy między innymi strzyżenie, nawilżanie, pielęgnację i pigmentację brody. Słowem – wszystko, czego Twoja grzywa zapragnie.

Strzyżenie i stylizacja brody

Strzyżenie brody to podstawa każdej zadbanej grzywy. Aby nadać zarostowi odpowiedni kształt, należy regularnie, umiejętnie podcinać kosmyki. Nasz golibroda specjalizuje się w tego typu zabiegach. Przede wszystkim bierze pod uwagę Twoje upodobania i z najwyższą precyzją wykonuje swoją pracę. Dzięki temu Twoja broda będzie doskonale wyglądać, a Ty poczujesz się pewnie.

Przed każdym strzyżeniem nasz barber wykonuje dokładną analizę kształtu twarzy, głowy, profilu, całej sylwetki, a także określa typ osobowości. Dopiero po wykonaniu tych czynności przystępuje do strzyżenia. Wszystko po to, by Twoja broda idealnie z Tobą współgrała. Tak tworzy się prawdziwe rzemiosło.

Nie boimy się żadnej brody! Krótka, długa, o nietypowym kształcie – nie ma dla naszego barbera rzeczy niemożliwych. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że Twoja grzywa może stać się Twoją najlepszą wizytówką.

Strzyżenie i stylizacja brody to prawdziwa sztuka – połączenie doświadczenia i wyjątkowych umiejętności (którymi dzielimy się na organizowanych przez nas kursach barberskich). Dokładnie to chcemy Ci zaoferować.

Nawilżanie brody

Oprócz regularnego podcinania, a także czesania brody, podstawą jest również odpowiednie jej nawilżanie. Włosy łatwo ulegają przesuszeniu, reagują na czynniki zewnętrzne, tryb życia czy sposób odżywiania. Bez odpowiedniej pielęgnacji Twoja broda szybko straci blask. Przygotowaliśmy dla niej specjalny nawilżający kompleks, który przywróci jej równowagę. Naturalne, drogocenne składniki wnikają głęboko w strukturę włosa i regenerują go na całej długości. Po tym przyjemnym zabiegu broda będzie doskonale nawilżona i odżywiona, dzięki czemu zdecydowanie lepiej będzie się układać. Efekt nawilżenia odczuwalny jest natychmiast i pozostanie z Tobą (i Twoją brodą) na długo.

Pielęgnacja brody

Nasz barber kompleksowo zadba o Twoją brodę. Przy użyciu odpowiednio dobranych produktów pozwoli odzyskać jej doskonały wygląd. Dobór właściwych kosmetyków to podstawa pielęgnacji. Do tego potrzebna jest profesjonalna ocena stanu włosów i określenie ich potrzeb. Wprawne oko naszego golibrody jest w stanie wiele z Twojej brody wyczytać. Właściwie zadbamy o Twoją grzywę i podpowiemy, jak dbać o nią na co dzień.

Pigmentacja brody

Oferujemy profesjonalny zabieg pigmentacji brody. Jeśli Twój zarost ma nieestetyczne prześwity, chcesz ukryć siwienie włosów lub rozjaśnienia powstałe pod wpływem słońca, skorzystaj z naszej oferty. Ten prosty zabieg polega na wprowadzeniu do włosów naturalnych barwników. Gwarantujemy bardzo naturalny efekt pełnego, gęstego i zadbanego zarostu. Odcień włosów na całej długości brody jest wyrównany, a Ty czujesz się pewnie i męsko!

Pracujemy na naturalnych kosmetykach przeznaczonych dla mężczyzn, więc możesz liczyć na wyjątkowo naturalny efekt!

Każdy mężczyzna może dobrze wyglądać. Każda broda może przyciągać spojrzenia. Zaufaj naszym ekspertom i oddaj swoją brodę w nasze ręce!

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?