Odsiwianie brody

Na Twojej brodzie pojawiają się pierwsze siwe włosy? A może wszystkie kosmyki nabrały już srebrnego koloru? Chciałbyś znów poczuć się młodo? Bez wątpienia odpowiednio ostrzyżona broda, ale również jej kolor, mogą odjąć nam lat! Chcesz spróbować?

Odsiwianie brody w naszym salonie

W naszej pracowni każdy znajdzie swoją przestrzeń. Nasza oferta obejmuje między innymi profesjonalne odsiwianie brody. Co ważne, gwarantujemy naturalny efekt! Podczas zabiegu nie korzystamy z tradycyjnych farb. Zdajemy sobie sprawę, że większość mężczyzn lubi naturalne rozwiązania. Dokładnie takie chcemy Ci zaoferować.

Do kogo kierujemy tę ofertę? Do panów, którzy dostrzegli na swojej brodzie pierwsze siwe włosy, ale również do tych, którzy srebrną brodę mają już od dłuższego czasu. Możemy przywrócić Twój naturalny kolor brody nawet sprzed pięciu lat! Z zabiegu mogą również skorzystać mężczyźni, których brody rozjaśniły się pod wpływem słońca. Efekt odsiwiania jest bardzo delikatny i naturalny. W nowej brodzie poczujesz się świeżo, młodo i pewnie!

Odsiwianie męskiej brody – efekty

Jak długo utrzymuje się efekt odsiwiania brody? Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnych preparatów, z wykorzystaniem odpowiednich technik. To gwarantuje, że efekt odsiwiania utrzyma się na Twojej brodzie od 3 do 4 tygodni, do następnej wizyty. Jesteśmy przekonani, że chętnie wrócisz po więcej.

Nie wiesz, jakich efektów się spodziewać? Umów się na konsultację. Stylista fryzur męskich i brody przedstawi Ci wszystkie możliwe rozwiązania. Sprawdzi stan Twoich włosów, zaproponuje odpowiednią pielęgnację i podpowie, jak dbać o brodę na co dzień.

Jesteś gotowy na zmianę? W pracowni CutCut pracują ludzie z pasją, którzy swoje doświadczenie zdobywali w najlepszych akademiach w Polsce i na świecie. Możesz być pewny, że trafisz w dobre ręce. Najlepszy fryzjer w Poznaniu zadba o Twój prawdziwie męski wizerunek! Chcesz spróbować?

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?