Odsiwianie włosów męskich

Na Twojej głowie pojawiają się pierwsze siwe włosy? A może wszystkie kosmyki nabrały już srebrnego koloru? Chciałbyś znów poczuć się młodo? Bez wątpienia odpowiednio dobrana fryzura, ale również kolor włosów, mogą odjąć nam lat! Chcesz spróbować?

Odsiwianie włosów w naszym salonie

W naszej pracowni każdy znajdzie swoją przestrzeń. Nasza oferta obejmuje między innymi profesjonalne odsiwianie włosów. Co ważne, gwarantujemy naturalny efekt! Podczas zabiegu nie korzystamy z tradycyjnych farb. Zdajemy sobie sprawę, że większość mężczyzn lubi naturalne rozwiązania. Dokładnie takie chcemy Ci zaoferować.

Do kogo kierujemy tę ofertę? Do panów, którzy dostrzegli na swojej głowie pierwsze siwe włosy, ale również do tych, którzy srebrną czuprynę mają już od dłuższego czasu. Możemy przywrócić Twój naturalny kolor włosów nawet sprzed pięciu lat! Z zabiegu mogą również skorzystać mężczyźni, których włosy rozjaśniły się pod wpływem słońca. Efekt odsiwiania jest bardzo delikatny i naturalny. W nowej fryzurze poczujesz się świeżo, młodo i pewnie!

Odsiwianie włosów męskich – efekty

Jak długo utrzymuje się efekt odsiwiania włosów? Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnych preparatów, z wykorzystaniem odpowiednich technik. To gwarantuje, że efekt odsiwiania utrzyma się na Twoich włosach przez miesiąc, do następnej wizyty. Jesteśmy przekonani, że chętnie wrócisz po więcej.

Nie wiesz, jakich efektów się spodziewać? Umów się na konsultację. Stylista fryzur męskich przedstawi Ci wszystkie możliwe rozwiązania. Sprawdzi stan Twoich włosów, zaproponuje odpowiednią pielęgnację i podpowie, jak dbać o włosy na co dzień. Na miejscu możemy również zbadać Twoje włosy i skórę głowy specjalną mikrokamerą. Jeśli na przykład przeszkadzają Ci zakola, masz problem z nadmiernym wypadaniem włosów, przygotujemy plan naprawczy, dzięki któremu Twoja fryzura będzie gęstsza, a włosy znacznie mocniejsze!

Jesteś gotowy na zmianę? W pracowni CutCut pracują ludzie z pasją, którzy swoje doświadczenie zdobywali w najlepszych akademiach w Polsce i na świecie. Możesz być pewny, że trafisz w dobre ręce. Najlepszy fryzjer w Poznaniu zadba o Twój prawdziwie męski wizerunek! Chcesz spróbować?

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?