Strona główna / Salon męski Meissnera 4 Poznań

Salon męski / Barber

Janusza Meissnera 4/u1 Poznań

Barber Poznań

Adres

Janusza Meissnera 4/u1
Poznań

Godziny otwarcia

Pon. - Pt. - 9:00 - 20:30
Sobota - 9:00 - 16:00

Nasz zespół

Dawid
Valentina
Ernest
Kamila
Maciej
Lisa

Najpopularniejsze usługi

Strzyżenie włosów

Strzyżenie brody

Nawilżanie włosów

Fryzjer męski i barber w Poznaniu z prawdziwego zdarzenia

Jesteśmy zespołem, który stawia na barberów rzemieślników z własnym stylem. Chcemy Cię poznać i zaproponować Ci fryzjerstwo, jakiego dotąd nie znałeś.

Nie jesteśmy standardowym barbershopem stworzonym na fali mody – z czaszkami na ceglanych ścianach i whisky lejącą się strumieniami. Podchodzimy do naszego zawodu niesamowicie poważnie i ponad wszystko stawiamy profesjonalną obsługę, którą zapamiętają nasi klienci. Jeśli lubisz podczas relaksu na fotelu sączyć szkocką, oczywiście z przyjemnością Ci ją zaserwujemy. Jeśli natomiast wolisz filiżankę aromatycznej kawy, rozgrzewającej herbaty lub schłodzonej wody, to również będziesz czuł się u nas fantastycznie. CutCut – Najlepszy Barber Poznań to unikatowe miejsce na mapie Poznania, które budują ludzie z pasją i charakterem. Miejsce, w którym spotkasz się z indywidualnym podejściem, szacunkiem, wspaniałą atmosferą i klimatyczną muzyką. Musisz nas odwiedzić – pokażemy Ci, na czym polega wspaniała sztuka fryzjerstwa męskiego.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim zaangażowanie i pasja, którą okazujemy każdemu klientowi. Na początku wizyty przeprowadzamy dokładny wywiad, który pozwoli nam lepiej zrozumieć Twój codzienny styl życia. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować fryzurę oraz strzyżenie brody nie tylko do Twojego kształtu twarzy, ale również do całego życia! Nie wierzysz? To oznacza, że koniecznie musisz nas odwiedzić! Ciągłe podnoszenie umiejętności jest kolejnym filarem naszego zespołu. Szkolimy się w najlepszych akademiach w Polsce oraz za granicą. Robimy jednak coś więcej – szkolimy się nawzajem. Cyklicznie uczymy się od siebie tego, w czym każdy z nas jest najlepszy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że siadając na fotelu którejkolwiek z osób należących do naszego zespołu, wyjdziesz zadowolony. Oczywiście różnimy się od siebie, dlatego otrzymasz strzyżenie włosów oraz brody, które jest nie tylko profesjonalne, ale i charakterystyczne dla stylu każdego z naszych barberów – ich własnego stylu! Gwarantujemy, że Twoje włosy trafią w ręce najlepszych specjalistów w Polsce. Brzmi kusząco?

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?