Koloryzacja smooth touch

smooth touch szampański blond

Koloryzacja smooth touch

Koloryzacja smooth touch to nasza autorska technika przeznaczona dla klientek, które marzą o pojaśnieniach na długie miesiące – dzięki subtelnemu rozjaśnieniu efekt utrzymuje się do pół roku, a przejście jest niezauważalne.

Smooth touch bardzo dobrze sprawdzi się jako pierwsza koloryzacja na włosach naturalnych. Dzięki wybraniu niewielkich pasm i użyciu suszarki jesteśmy w stanie uzyskać subtelne przejście z zaakcentowanymi delikatnymi refleksami po długości.

Koloryzacja smooth touch jest delikatniejszą i bardziej naturalną metodą koloryzacji włosów. To podejście zakłada wielowymiarowe przenikanie się barw, które wygląda jak naturalne refleksy, dzięki czemu wzbogaca wygląd i teksturę włosów. Tego rodzaju koloryzacja jest skierowana do klientek preferujących naturalne efekty z zachowaniem bazy (odrostu). Koloryzacja smooth touch to nasza autorska technika, która pozwala uzyskać niezwykle naturalne przejście. Uzyskany efekt utrzymuje się nawet przez 5 miesięcy.

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?