Dermabrazja skóry głowy i nawilżanie

Dermabrazja skóry głowy i nawilżanie

Dermabrazja skóry głowy + nawilżanie to profesjonalny zabieg pozwalający oczyścić skórę głowy z nagromadzonego sebum, zanieczyszczeń, martwego naskórka i innych substancji, które mogą prowadzić do problemów skórnych takich jak łupież, swędzenie czy nadmierna suchość. Jednocześnie skóra głowy jest intensywnie nawilżana, aby mogła odzyskać naturalną równowagę i zdrowy wygląd.

 

Zabieg złuszcza naskórek skóry głowy i usuwa substancje nagromadzone wokół mieszków włosowych. Pomaga przyspieszyć regenerację powierzchni skóry i pobudza ukrwienie. Dodatkowo na środki i końce włosów stosujemy rytuał pielęgnacyjny, aby odżywić i nawilżyć włosy. Po zakończeniu zabiegu możesz mieć uczucie odświeżenia, lekkości i nawilżenia skóry głowy. Zabieg dermabrazji skóry głowy + nawilżanie pomoże w regulacji wydzielania sebum, redukcji łupieżu, łagodzeniu podrażnień i poprawie ogólnej kondycji skóry głowy.

Cena od 300 zł

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?