Konsultacja ze stylistą

Konsultacja ze stylistą

Chcesz wiedzieć, w jakim stanie są Twoje włosy lub jaka fryzura najlepiej będzie do Ciebie pasować? Masz ochotę na profesjonalną konsultację fryzjerską? Zapraszamy do Pracowni CutCut. Nasz specjalista oceni, jakim typem kolorystycznym jesteś. Weźmie pod uwagę Twoją karnację, rodzaj cery, a także kolor naczyń krwionośnych i przygotuje propozycje odcieni, które idealnie będą współgrały z Twoją urodą.

Jeśli masz ochotę jedynie na strzyżenie, podpowiemy, jaki rodzaj cięcia najlepiej sprawdzi się przy Twoich włosach. Podczas konsultacji możemy zbadać Twoje włosy za pomocą specjalnej mikrokamery i dzięki temu wybrać odpowiednią pielęgnację. W naszej pracowni znajdziesz szereg zabiegów pielęgnacyjnych, które przywrócą Twoim włosom doskonałą kondycję i blask. Podpowiemy Ci również, jak dbać o nie na co dzień, by jak najdłużej cieszyć się fantastyczną fryzurą.

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?