Nanoplastia włosów

Nanoplastia włosów

Unikatowy zabieg prostujący włosy, podczas którego w strukturę włosa wprowadzane są substancje aktywne odpowiadające za jego ostateczny kształt. Zabieg nanoplastii jest idealny dla osób, które zmagają się włosami niesfornymi, mało podatnymi na pielęgnację. Nanoplastia zapewnia intensywne odżywienie i wygładzenie Twoich włosów. Wykorzystuje zaawansowane nanotechnologie, które penetrują włosy na głębokim poziomie, przywracając im zdrowie, elastyczność i niesamowitą gładkość.

Podczas zabiegu nanoplastii na powierzchni włosów tworzy się delikatna warstwa, która chroni je przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych takich jak promieniowanie UV czy zanieczyszczenia. Włosy stają się bardziej odporne na uszkodzenia i łatwiejsze do stylizacji. Umów się na zabieg nanoplastii i odkryj, jak rewolucyjna technologia może odmienić Twoje włosy. Oferujemy różne opcje i dostosowujemy zabieg do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Cena od 1100–1500 zł

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?