Nawilżanie włosów

Włosy na każdym kroku narażone są na zniszczenia i przesuszenie. Koloryzacja, modelowanie, suszenie gorącym powietrzem, ale również czynniki zewnętrzne, takie jak zanieczyszczenia środowiska, promieniowanie UV, wiatr czy mróz – to tylko niewielka część czynników, które w widoczny sposób osłabiają strukturę włosa i sprawiają, że fryzura traci blask. Tylko odpowiednia systematyczna pielęgnacja może zapewnić Twoim kosmykom idealny wygląd.

„Dlaczego ona ma takie gładkie i lśniące włosy, a ja nie?” – pewnie nieraz zadawałaś sobie to pytanie, w różnych sytuacjach. Być może Twoje pasma nie otrzymują odpowiedniej dawki nawilżenia? Profesjonalny zabieg wykonany przez doświadczonego fryzjera może zdziałać cuda. Efekty są widoczne natychmiast! Nawilżanie włosów to podstawa pielęgnacji.

Nawilżanie włosów w naszym salonie

W naszej ofercie znajdziesz całą gamę profesjonalnych zabiegów. Jednym z nich jest nawilżanie włosów, czyli fundament każdej zdrowo wyglądającej fryzury. To prawdziwa witaminowa bomba dla włosów. Po zabiegu stają się one widocznie zdrowsze i zdecydowanie lepiej się układają. Pasma również znacznie łatwiej się rozczesują, są miękkie, sprężyste, przyjemne w dotyku, jedwabiste, a przede wszystkim głęboko nawilżone.

Wszystko dzięki najlepszej jakości kosmetykom. Starannie dobieramy produkty, na których pracujemy. Nie ma tu miejsca na chemiczne dodatki, które tylko pozornie poprawiają kondycję włosów. Zależy nam na trwałych efektach, dlatego wybieramy kosmetyki, w skład których wchodzą wyłącznie naturalne substancje aktywne, bogate w wodę, niezbędne witaminy oraz sole mineralne. Twoje włosy będą nawilżone przez długi czas!

Efekty nawilżania włosów

Nawilżanie włosów gwarantuje im zdrowy wygląd. Pasma są gładkie i lśniące. Co istotne, zabieg ten doskonale wzmacnia włosy i chroni je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Już nie musisz się martwić, że wysuszy je słońce, mróz czy wiatr. Odpowiednio nawilżone włosy są gotowe na wszystko. Nic nie jest w stanie osłabić ich struktury!

Dla kogo nawilżanie włosów? Zabieg polecany jest szczególnie osobom, które mają suche, odwodnione i pozbawione blasku włosy. Sprawdzi się jednak przy każdym rodzaju włosów. Nawilżanie pasm to podstawa pielęgnacji.

Każdy zabieg dobieramy indywidualnie. Przed każdym zabiegiem, również nawilżającym, dokładnie analizujemy strukturę włosów oraz skóry głowy. Nasz salon wyposażony jest w najnowszy specjalistyczny sprzęt oraz mikrokamery, które z największą precyzją potrafią określić stan włosów i skóry głowy. To gwarancja, że wybrana metoda pielęgnacji będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb. Oferujemy Ci zabiegi szyte na miarę!

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?