Koloryzacja włosów

Koloryzacja włosów


Czy wiesz, jakim typem kolorystycznym jesteś? Co mówią o Tobie Twoja skóra, oczy czy naczynia krwionośne? Sprawdzimy to! Proponujemy Ci koloryzację z prawdziwego zdarzenia. Mamy świadomość tego, że każdy z nas jest niepowtarzalny. Tę niepowtarzalność chcemy wydobyć i podkreślić.

Każdy może farbować włosy, my oferujemy Ci profesjonalną koloryzację.

Nasza ekipa specjalizuje się w tej dziedzinie. Sprawimy, że Twój kolor nie tylko będzie doskonale do Ciebie pasował, ale również zachwyci Cię wyjątkową trwałością i intensywnością. Wszystko dzięki innowacyjnej technice, którą wdrażamy. Nasz salon fryzjerski tworzą ludzie z pasją!

Rodzaje koloryzacji

Poznaj rodzaje koloryzacji, które oferujemy w salonach

Balayage

Air touch

Smooth touch

Refleksy

Dekoloryzacja

Koloryzacja jednolita

Koloryzacja wielotonowa bez rozjaśniania

Czy wiesz, jakim typem kolorystycznym jesteś? Co mówi o Tobie Twoja skóra, oczy czy naczynia krwionośne? Sprawdzimy to! Proponujemy Ci koloryzację z prawdziwego zdarzenia! Mamy świadomość tego, że każdy z nas jest niepowtarzalny. Tę niepowtarzalność chcemy wydobyć i podkreślić.

Każdy może farbować włosy, my oferujemy Ci profesjonalną koloryzację. Nasza specjalistka jest absolutną mistrzynią w tej dziedzinie. Sprawi, że Twój kolor będzie doskonale do Ciebie pasował, ale zachwyci Cię również wyjątkową trwałością i intensywnością. Wszystko dzięki innowacyjnej technice, którą wdrażamy. Nasz salon fryzjerski tworzą ludzie z pasją!

Koloryzacja włosów – dlaczego u nas?

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim nie skupiamy się wyłącznie na tym, co modne. Inspirujemy się najnowszymi trendami, ale zarówno kształt fryzury, jak i kolor włosów dobieramy indywidualnie. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, szkolimy się u najlepszych polskich i światowych mistrzów fryzjerstwa. Jeśli interesuje Cię najlepszy fryzjer w Poznaniu – zapraszamy!

Koloryzację zaczynamy od dokładnej analizy Twojego typu kolorystycznego. Korzystając z bogatego doświadczenia. przyglądamy się między innymi Twojej skórze, oczom, a nawet naczyniom krwionośnym. To wszystko pozwala nam dobrać kolor, w którym będziesz czuła się najlepiej. Kolor, który idealnie będzie z Tobą współgrał i pozwoli Ci poczuć się pewnie i kobieco.

Farbowanie włosów – jak to robimy?

Każdą koloryzację rozpoczynamy od starannej repigmentacji włosów. Tylko w ten sposób możemy uzyskać głęboki i trwały kolor, który nie zmyje się po 3–4 tygodniach, a będzie cieszył Twoje oczy intensywnością i blaskiem znacznie dłużej! Dzięki zabiegowi repigmentacji włosy zdecydowanie lepiej i równomierniej wchłaniają kolor.

Korzystamy wyłącznie z najlepszej jakości kosmetyków. Producenci coraz częściej oferują specyfiki pozbawione szkodliwych substancji. Produkty w naszym salonie staramy się dobierać świadomie. Wiemy, jakie składniki poprawiają kondycję oraz strukturę włosa i korzystamy z tej wiedzy. Koniec z koloryzacją, która osłabia pasma! Oferujemy Ci profesjonalny zabieg, dzięki któremu Twoje włosy będą miały intensywny, pełen blasku kolor, a także zdrowy wygląd!

Oferujemy Ci szeroki wachlarz kolorów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Masz swój wymarzony kolor włosów? Z nami osiągniesz swój cel! Inspirując się najnowszymi trendami, proponujemy Ci różne rodzaje koloryzacji włosów, między innymi:

  • Sunlight
  • Sombre
  • Ombre
  • Balayage
  • Refleksy
  • Kolorowe odrosty

A także klasykę:

  • Koloryzację ton w ton
  • Dekoloryzację

Inni mieszają farbę, my wprowadzimy prawdziwe zamieszanie na Twojej głowie. Do każdej koloryzacji włosów podchodzimy z największym zaangażowaniem. Oferujemy kompleksową pielęgnację opartą na najlepszej jakości kosmetykach. Nasze doświadczenie i świadomość tego, co robimy, na pewno Cię zaskoczą. Obiecujemy!

Dobry fryzjer w Poznaniu? Możemy z czystym sumieniem tak o sobie powiedzieć. Chcesz się pod tym podpisać? Zapraszamy!

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?