Rekonstrukcja włosów 4-etapowa

Rekonstrukcja włosów 4-etapowa

Rekonstrukcja włosów to inwestycja w ich zdrowie i piękno. Dzięki temu zabiegowi Twoje włosy odzyskują piękny wygląd, stając się pełne życia, nawilżone i odporne na uszkodzenia. Niezależnie od rodzaju i stanu Twoich włosów rekonstrukcja zapewnia im kompleksową pielęgnację i efekty, których pragniesz. Usługa składa się z 4 etapów:

  • Etap 1. obejmuje oczyszczanie skóry i włosa. Dodatkowo otwiera łuskę włosa, przygotowując go do kolejnych kroków. Twoje włosy stają się perfekcyjnie świeże i gotowe na dalsze działanie.
  • Etap 2. to wygładzanie, dzięki któremu Twoje włosy nabierają jedwabistej tekstury, są łatwiejsze do układania i prezentują się niesamowicie.
  • Etap 3. polega na rekonstrukcji. To właśnie teraz następuje odbudowa i naprawa struktury Twoich włosów. Dzięki specjalnym preparatom odbudowującym włosy stają się elastyczne, sprężyste i odzyskują swoją naturalną siłę. Ich uszkodzenia zostają zredukowane.
  • Etap 4., czyli nawilżanie. Intensywne nawilżenie sprawia, że włosy odzyskują zdrowy połysk i stają się łatwiejsze do stylizacji. Są lśniące, miękkie i podatne na układanie, spełniając Twoje najwyższe oczekiwania.

Cena od 280–380 zł

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?