Zabiegi pielęgnacyjne na włosy

W naszej ofercie mamy kilka zabiegów pielęgnacyjnych na włosy, dobieramy je indywidualnie do potrzeb klienta po wstępnej konsultacji w pracowni. Na wizycie jesteśmy w stanie poznać włos, zbadać jego strukturę oraz dowiedzieć się o nim więcej. Na podstawie wywiadu planujemy cały proces pielęgnacji włosów od zabiegu po pielęgnację w domu.
 

Rekonstrukcja włosów aminokwasami

Zabieg zawiera aminokwasy jedwabiu, które jako podstawowe składniki budulcowe włosów utrzymuje je w dobrej kondycji. Regeneruje włókno włosowe oraz uzupełnia niedobór aminokwasów we włosach, dzięki czemu wnika w głąb kory, a włosy stają się gładkie, elastyczne i odporne na uszkodzenia. Jest to zabieg skierowany do włosów niesfornych, grubych, falowanych, przesuszonych i puszących się.
 
W skład zabiegu wchodzi:
  • szampon oczyszczający,
  • maska mocno nawilżająca, która dyscyplinuje włosy,
  • płynne aminokwasy.
Do całego zabiegu używamy pielęgnicy, która dzięki promieniom podczerwonym i ultradźwiękom pozwala nam na głębsze wtłoczenie produktu do wnętrza włosa.
 
Po zabiegu możesz mieć uczucie obciążonych włosów do kolejnego mycia. Zabieg przeznaczony dla włosów rozjaśnianych. 
 
Opisy innych zabiegów na włosy:
 

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?