Nowa kolekcja naszego zespołu CutCut nagrodzona w konkursie Trend Vision

Nasz zespół zdobył 2 srebrne medale i 1 brązowy w jednym z najbardziej prestiżowych ogólnopolskich konkursów fryzjerskich Wella National TrendVision Awards 2020.

To konkurs, który wyróżnia fryzjerów kształtujących trendy we współczesnym fryzjerstwie.

Uczestnicy muszą wykazać się nie tylko wyśmienitymi umiejętnościami rzemieślniczymi, ale również kreatywnością pozwalającą na odzwierciedlenie i podkreślenie osobowości oraz unikalnego stylu modeli i modelek.

W jury National TrendVision Award zasiadają najlepsi artyści, specjaliści i mentorzy sztuki stylizacji włosów. To także eksperci od niezwykłych metamorfoz. To konkurs, który wyłania najlepszy fryzjerów w Polsce.

Od zawsze powtarzamy Wam, że ciągły rozwój jest głównym filarem naszej filozofii fryzjerstwa. W tym roku postanowiliśmy udowodnić, że należymy do ścisłej polskiej czołówki we fryzjerstwie zarówno damskim i męskim.
Efektem naszej pracy są 3 medale zdobyte przez Piotra i Valentinę w kategoriach CRAFT ARTIST (🥈 srebro dla Piotra) oraz MEN’S HAIR (🥈 srebro dla Valentiny i 🥉 brąz dla Piotra).

W kategorii CRAFT ARTIST jury konkursu poszukiwało najlepszej metamorfozy fryzury, obejmującej strzyżenie i stylizację włosów oraz odzwierciedlającej prawdziwą naturę modelki.

Kategoria CRAFT ARTIST to konkurs fotograficzny, w którym jury chciało zobaczyć efekty metamorfozy, która wyeksponuje autentyczne piękno modelki oraz wyrazi jej indywidualność i charakter.

Zaprezentowane efekty pięknego strzyżenia i stylizacji musiały odzwierciedlać i podkreślać osobowość i urodę modelki oraz jej unikalny styl.

Srebro dla Piotra w kategorii CRAFT ARTIST

W tej kategorii Piotr zdobył srebrny medal tworząc zapierającą dech w piersi wielotonową koloryzację opartą na odcieniach błękitu połączoną z nowoczesnym i użytkowym strzyżeniem.

MEN’S HAIR to natomiast kategoria, w której jury poszukiwało charyzmatycznego modela, prezentującego modne męskie strzyżenie.
Kluczem do sukcesu było zaprezentowanie różnorodności podstawowych zasad męskiego strzyżenia, które musiały pasować do wizerunku mężczyzny w ciągłym biegu.

To kategoria, w której zdobyliśmy 2 medale.

Srebro dla Valentiny w kategorii MEN’S HAIR

Srebrny dla Valentiny za luźną fryzurę zaczesaną do tyłu. Struktura lekko pofalowanych włosów modela pozwoliła jej na stworzenie jednocześnie oryginalnej i prostej w swojej formie fryzury, która idealnie oddaje charakter modela.

Połączenie użyteczności i praktyczności ze wspaniałym kształtem, jak widać, zostały docenione prze jury konkursu.

Brąz dla Piotra w kategorii MEN’S HAIR

3 miejsce i brązowy medal należą do Piotra, który postawił na inspirację współczesną modą fashion.

Kręcone włosy wśród mężczyzn to jeden z najmocniej dostrzegalnych trendów w 2020 roku.

Połączenie tego aspektu z użytkowością fryzury i świeżym podejściem do projektowania wizerunku zostało w pełni docenione przez jury konkursu.

Niesamowicie cieszymy się, że aż 3 z 12 dostępnych medali trafiło do osób z naszego zespołu. To jasny sygnał, że zespół CutCut zaczyna bardzo mocno rozpychać się na polskiej scenie fryzjerskich z czego jesteśmy bardzo dumni.

Mamy oczywiście apetyt na więcej i w 2021 roku planujemy być jeszcze lepsi!

Prace konkursowe Mateusz i Agnieszki

Poza Piotrem i Valentiną do konkursu Wella National TrendVision Awards 2020 swoje prace wysłał Mateusz i Agnieszka. Możecie je zobaczyć poniżej.

Praca konkursowa Mateusza
Praca konkursowa Agnieszki

Udostępnij

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?