Dekoloryzacja włosów

DEKOLORYZACJA włosów Poznań

Dekoloryzacja włosów

Dekoloryzacja to inaczej usuwanie koloru z włosów, a dokładniej – usuwanie sztucznych (ciemnych) barwników zawartych w farbach. Zabieg ten można przeprowadzić na dwa sposoby. Najszybszą drogą do pozbycia się niechcianego koloru jest użycie rozjaśniacza. Ważne jednak, by produkt był jak najwyższej jakości, wzbogacony o substancje pielęgnujące. Drugą opcją jest zastosowanie specjalnych preparatów color peel lub tzw. ściągaczy koloru. To zabieg zdecydowanie delikatniejszy od rozjaśniania. Taka dekoloryzacja trwa jednak dłużej.

Podczas zabiegów rozjaśniających działamy z zabezpieczeniem włosa dla jeszcze lepszej ochrony pasm. Takie działanie wpływa m.in. na wzmocnienie wiązań, przywrócenie równowagi pH i wzmocnienie struktury włosów. W naszym salonie przed każdym zabiegiem dokładnie analizujemy strukturę włosów oraz skóry głowy przy użyciu najnowszych specjalistycznych urządzeń i mikrokamer. Dzięki temu możemy odpowiednio dobrać stężenie preparatów. Poświęcamy Ci maksimum uwagi i zaangażowania. Na bieżąco sprawdzamy kolor włosów, by uzyskać pożądany efekt. Pracujemy wyłącznie na najlepszej jakości kosmetykach, które ściągają kolor, ale jednocześnie pielęgnują pasma. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje włosy nie będą zniszczone. Tego typu zabiegi przeprowadzamy od lat. Możesz nam zaufać!

Cena:

włosy krótkie: 650–750 zł
włosy do ramion: 750-1000 zł
włosy długie: 1000–1500 zł

 

Dekoloryzacja odrostu włosów

Nie jesteś zadowolona z nowego koloru włosów? Spoglądasz w lustro i jedyne, co chciałabyś zrobić, to schować się przed światem? Masz jeszcze jedno wyjście – profesjonalną dekoloryzację.

Dekoloryzacja włosów to szczególny zabieg, który powinien zostać przeprowadzony przez doświadczonego fryzjera. Dokładnie to chcemy Ci zaoferować. Bez względu na powody, dla których decydujesz się na ten krok. Być może kolor, który zafundował Ci fryzjer, zupełnie nie przypadł Ci do gustu? A może po prostu masz ochotę na radykalną zmianę? Gwarantujemy, że z naszego salonu wyjdziesz zadowolona i jedyne, na co będziesz miała ochotę, to pokazać się całemu światu!

Na czym polega dekoloryzacja włosów?

Dekoloryzacja to inaczej usuwanie koloru z włosów, a dokładniej sztucznych (ciemnych) barwników zawartych w farbach. Zabieg ten można przeprowadzić na dwa sposoby. Najszybszą drogą do pozbycia się niechcianego koloru jest użycie rozjaśniacza. Ważne jednak, by produkt był jak najwyższej jakości – wzbogacony o substancje pielęgnujące. Drugą opcją jest zastosowanie specjalnych preparatów color peel lub tak zwanych ściągaczy koloru. To zabieg zdecydowanie delikatniejszy od rozjaśniania. Taka dekoloryzacja trwa jednak dłużej.

Dekoloryzacja włosów – skuteczna i bezpieczna

Zastanawiasz się, czy zabieg dekoloryzacji jest bezpieczny dla włosów? Tak, ale tylko wtedy, gdy przeprowadza go profesjonalista w salonie fryzjerskim. W naszym salonie przed każdym zabiegiem dokładnie analizujemy strukturę włosów oraz skóry głowy przy użyciu najnowszych specjalistycznych urządzeń i mikrokamer. Dzięki temu możemy odpowiednio dobrać stężenie preparatów. Poświęcamy Ci maksimum uwagi i zaangażowania. Na bieżąco sprawdzamy kolor włosów, by uzyskać pożądany efekt. Pod okiem naszego specjalisty Twoje włosy pozostaną w doskonałej kondycji nawet po dekoloryzacji.

Pracujemy wyłącznie na najlepszej jakości kosmetykach, które ściągają kolor, ale jednocześnie pielęgnują pasma. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje włosy nie będą zniszczone. Tego typu zabiegi przeprowadzamy od lat. Możesz nam zaufać!

Pielęgnacja po zabiegu dekoloryzacji włosów

Po zabiegu dekoloryzacji włosy mogą mieć nierównomierny odcień, dlatego należy je pofarbować, używając delikatnych kosmetyków dobrej jakości. Niezwykle ważne jest, by intensywnie nawilżać włosy po dekoloryzacji. Po odpowiednio wykonanym zabiegu pasma nie będą zniszczone, ale każda ingerencja we włosy może nieznacznie je osłabiać. Warto zatem regularnie pielęgnować kosmyki. Dzięki temu będą gładkie, lśniące i sprężyste.

W ofercie naszego salonu znajdziesz szereg zabiegów pielęgnacyjnych, w tym między innymi nawilżanie włosów, intensywną regenerację czy keratynowe prostowanie. Każdy z nich zadba o odpowiednią kondycję i zdrowy wygląd Twojej fryzury.

Dla kogo dekoloryzacja włosów?

Dekoloryzacja włosów przeznaczona jest dla osób, które nie są zadowolone z efektów farbowania. Pozwala usunąć ciemny pigment z włosów. Zabieg ten najlepiej sprawdzi się na włosach czarnych, brązowych, rudych czy czerwonych, ale umożliwi również przyciemnienie rozjaśnionych pasm.

Dekoloryzacja nie niszczy włosów, ale może delikatnie osłabić ich kondycję, zwłaszcza jeśli po zabiegu nakładamy farbę. Z tego względu dekoloryzacja nie jest polecana osobom ze słabymi, cienkimi czy zniszczonymi włosami. Najpierw warto odbudować kosmyki – intensywnie je nawilżyć i zregenerować. W naszym salonie oferujemy Ci kompleksową pielęgnację. Jeśli zatem Twoje włosy są osłabione, przywrócimy im odpowiednią kondycję i dzięki temu będzie można bez obaw przeprowadzić zabieg dekoloryzacji i uzyskać wymarzony kolor!

Co istotne, dekoloryzacja to zabieg, który usuwa wyłącznie sztuczne pigmenty, a nie naturalny kolor włosów! Jest to zatem również dobry sposób na powrót do naturalnego koloru.

Ile trwa dekoloryzacja?

Czas trwania zabiegu uzależniony jest od kilku czynników:

  • kondycji włosów,
  • jakości użytej farby,
  • intensywności koloru.

Jeżeli nieudana koloryzacja została przeprowadzona w profesjonalnym salonie fryzjerskim przy użyciu dobrej jakości kosmetyków, dekoloryzacja może trwać około 2 godzin.

Jeśli jednak włosy zostały pofarbowane nieodpowiednimi kosmetykami, są zniszczone i bardzo ciemne, dekoloryzacja może potrwać nawet kilka miesięcy. Zabieg musi zostać bowiem kilka razy powtórzony w odpowiednich odstępach czasu. Tylko wówczas można uzyskać satysfakcjonujący efekt. Jednorazowo można rozjaśnić pasma tylko o kilka tonów.

Nie jesteś zadowolona z nowego koloru? A może masz ochotę na totalną metamorfozę? W naszym salonie wszystko jest możliwe! Kompleksowo zadbamy o Twoje włosy i zafundujemy im kolor, w którym poczujesz się wyjątkowo!

Efekty

Dekoloryzajca tonacja naturalny blond z domieszką pastelu
Dekoloryzacja: tonacja naturalny blond z domieszką pastelu
dekoloryzacja, piaskowy odcień
Dekoloryzacja: piaskowy odcień

Rodzaje koloryzacji

Poznaj rodzaje koloryzacji, które oferujemy w salonach

Balayage

Air touch

Smooth touch

Refleksy

Dekoloryzacja

Koloryzacja jednolita

Koloryzacja wielotonowa bez rozjaśniania

Wybierz salon i zarezerwuj wizytę

Czekamy właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na fotelu. 

Fryzjer Poznań

CutCut – fryzjer Poznań to unikatowe miejsce na mapie miasta, które budują ludzie z pasją i charakterem. Gwarantujemy niesamowicie relaksujące przeżycia i cudowne wibracje. Zarazimy Cię naszym optymizmem. Nazywamy się CutCut, a Ty jak masz na imię?